Fortelock

Fortelock jest to elastyczna, antypoślizgowa i wysoce odporna zarówno mechanicznie jak i chemicznie posadzka przemysłowa. Wykonuje się ją z modułów (PVC) połączonych ze sobą przy pomocy specjalnych zamontowanych na obwodzie zamków. Taki system pozwala na wykonania ekspresowej posadzki przemysłowej zarówno do przemysłu, handlu, usług jak i na potrzeby gospodarstw domowych.

 

Dzięki różnym kolorom oraz dwóm strukturom dają możliwość wykonania wielu rozwiązań podłogowych zarówno ciekawych estetycznie, wytrzymałych a w szczególności bezpiecznych. Najważniejsze zalety to:

 

  1. Szybki i łatwy montaż bez hałasu, kurzu i kłopotliwych przestojów
  2. Niskie wymagania dotyczące jakości podłoża. Może być układane na zaolejone, słabe, spękane podłoża, na uszkodzony gres a nawet nawierzchnie z kostki
  3. Aplikacje bez użycia kleju co umożliwia szybki i łatwy demontaż oraz ułożenie w innym miejscu
  4. Wysoka wytrzymałość mechaniczna a w szczególności udarowa gwarantowana przez producenta oraz deklarowana zgodnie z normami CE. Posiada również atest PZH.
  5. Działa jako izolator dźwięków, temperatur oraz poprawia komfort pracy poprzez amortyzację stawów.
  6. Łatwa konserwacja przy pomocy tanich i ogólnodostępnych środków. Możliwe mycie ręczne i maszynowe.

 

Posadzka występuje w dwóch strukturach: diament (ryflowana blacha) oraz skóra. Posiadamy w swojej ofercie płyty przemysłowe pod wysokie obciążenia o szerokim zastosowaniu ( od warsztatów przez magazyny po hale produkcji ciężkiej) oraz tzw. komercyjne, które doskonale nadają się przy średnich obciążeniach takich jak garaże, piwnice itp.

 

Dzięki recyklingowi tworzyw sztucznych możemy zaproponować Państwu Przemysłowe Płyty ECO, które występują wyłącznie w dwóch kolorach (czarny i ciemnoszary) w bardzo atrakcyjnej cenie już od 60 zł/m2

 

Zapytaj o produkt
Copyrights © Benon 2013